Ďurica: Verím, že nás to nakopne

Futbalisti Trabzonsporu sa postarali v zápase 10. kola tureckej ligy o veľké prekvapenie. Na domácej pôde zdolali lídra Galatasaray 2:1. Celý duel odohral aj obranca Ján Ďurica.

Trabzonspor pred stretnutím bol až na 13. priečke tabuľky, pretože v posledných kolách postrácal veľa bodov. ,,Takéto víťazstvo sme veľmi potrebovali. Verím, že nás to nakopne a začneme zbierať body a v tabuľke stúpať. Celé mužstvo podalo v tomto súboji výborný výkon,” zhodnotil duel Ján Ďurica, ktorý opäť nastúpil v základnej zostave. ,,Niekedy ten futbal prináša aj horšie chvíle. Som však rád, že som po pohárovom stretnutí dostal dôveru v základnej zostave aj v ligovom súboji. Myslím si, že som sa trénerovi odvďačil dobrým výkonom,” pokračoval Ďurica, ktorého kouč národného mužstva Ján Kozák nominoval na blížiaci sa prípravný dvojzápas proti Ukrajine a Nórsku. ,,Duel proti Nórsku bude mojou rozlúčkou v národnom drese,” doplnil Jano.

30. október 2017 | komentárov: 0 | kategória: Headline, Kariéra, Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!