Jano: Bodaj by sa história opakovala

Futbalisti Slovenska nastúpia dnes o 20.45 h v Glasgowe na dôležitý kvalifikačný duel o postup na MS 2018 proti domácemu Škótsku. V zostave trénera Jána Kozáka by nemal chýbať obranca Ján Ďurica, ktorý má na Škótsko dobré spomienky!

Slovenskí futbalisti vedia, že ak chcú hrať baráž o postup na MS 2018 v Rusku, tak potrebujú dnes v Glasgowe proti Škótsku bodovať. Pred rokom sme doma s nimi vyhrali 3:0, ale dnes to bude iný zápas. ,,Škóti sa zlepšujú od zápasu k zápasu. Hrajú doma, budú sa chcieť presadiť bojovnou hrou, ale my máme nato, aby sme zo Škótska odišli s dobrým výsledkom,” povedal kapitán mužstva Marek Hamšík, ktorý dnes odohrá jubilejný 100. duel v národnom drese. Dobré spomienky na Škótsko má obranca Trabzonsporu Ján Ďurica. Ten ešte v drese Artmedie postúpil práve cez miestny klub Celtic do hlavnej fázy Ligy majstrov. ,,To už je veru dávno, ale bodaj by sa história opakovala,” vyjadril sa Jano, ktorý vie, že náš tím čaká náročný duel. ,,Bude ťažký, ale verím, že ho zvládneme a postúpime do baráže.”

5. október 2017 | komentárov: 0 | kategória: Headline, Kariéra, Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!