Jano: Teší ma príchod Kucku

Majú nového parťáka z národného mužstva. Mužstvo tureckého Trabzonsporu oficiálne posilnil slovenský záložník Juraj Kucka, ktorý sa tak stal spoluhráčom Jána Ďuricu i Matúša Bera.

Kucka posledné dve sezóny obliekal dres talianskeho veľkoklubu AC Miláno, ale od nového ročníka bude pôsobiť v tureckej lige v drese Trabzonsporu. Práve v tomto tíme od minulého leta hrajú aj jeho krajania z národného mužstva – útočník Matúš Bero a obranca Ján Ďurica. ,,Som rád, že Kuco sa stal hráčom nášho mužstva. Je to veľmi kvalitný záložník, ktorý bude isto oporou,” povedal na úvod skúsený zadák Ján Ďurica, ktorý bol s Kuckom pred podpisom kontraktu v kontakte. ,,Pár telefonátov sme si vymenili. To, že k nám prichádza je dobré aj v tom, že už budeme v klube traja Slováci,” pokračoval Ďurica, ktorý sa od pondelka nachádza s mužstvom na hernom sústredení v Budapešti. ,,O dva týždne sa potom presúvame na ďalšie sústredenie do Šamorína,” dodal Jano.

7. júl 2017 | komentárov: 0 | kategória: Headline, Kariéra, Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!