Jano: Splnili sme náš cieľ | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano: Splnili sme náš cieľ

Futbalisti Slovenska zvíťazili v kvalifikácii o postup na MS 2018 vo Vilniuse nad domácou Litvou 2:1 a v tabuľke F-skupiny sú na druhom mieste. Celý zápas odohral aj obranca Trabzonsporu Ján Ďurica a inkasoval aj žltú kartu.

Zverenci trénera Jána Kozáka splnili v Litve na umelej tráve úlohu favorita a podľa očakávania získali do kvalifikačnej tabuľky o postup na MS 2018 v Rusku tri body. Slovenské góly strelili v prvom polčase Weiss a víťaznú poistku pridal Hamšík. Hoci domáci v závere znížili, to bolo z ich strany všetko. ,,Víťazstvo je pre nás odmenou za tvrdú prácu. Bol to ťažký zápas proti ťažkému súperovi, preto som veľmi spokojný,” povedal po zápase kouč Ján Kozák. Celý súboj odohral aj skúsený obranca Ján Ďurica.  ,,Súper v úvode súboja na nás trošku vybehol, ale potom sme strelili prvý gól a dostali sa do tempa. Po druhom góle sme už hru kontrolovali. Vyhrali sme, čím sme splnili cieľ, s ktorým sme do Litvy cestovali,” reagoval Ďurica, ktorý v závere inkasoval žltú kartu.

 

11. jún 2017 | komentárov: 0 | kategória: Kariéra, Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!