Jano: Som rád, že som späť! | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano: Som rád, že som späť!

Slovenský futbalista Ján Ďurica je späť na trávnikoch. Po vyše mesačnej prestávke pre problémy s kolenom odohral v nedeľu víťazný duel na ihrisku Rizesporu.

Skúsený slovenský futbalista si zranil koleno koncom februára v ligovom zápase. Našťastie operáciu nemusel podstúpiť, ale vynechal zopár zápasov tureckej ligy i kvalifikačný súboj s Maltou. V nedeľu na trávniku Rizesporu, kde Trabzonspor vyhral 1:0, odohral už celý súboj. ,,Som rád, že som späť a navyše sme aj vyhrali. Bol to náročný duel, pretože domáci hrajú o záchranu, ale zvládli sme to,” povedal na úvod Ján Ďurica, ktorý sa cítil na ihrisku dobre. ,,Išiel som do zápasu naplno, som rád, že koleno záťaž vydržalo, hoci ma po súboji trošku pobolievalo. A teší ma aj to, že necítil nejaký herný výpadok, takže aj po kondičnej stránke to bolo z mojej strany v poriadku,” pokračoval Jano, ktorého Trabzonspor na jar ešte neprehral a bojuje o účasť v pohárovej Európe. ,,Je to super, že sme v tomto roku ešte nenašli premožiteľa. Ideme od zápasu k zápasu a radi by sme skončili na pohárovej priečke, ale do konca ligy je ešte ďaleko. Teraz sa už sústredíme na najbližší duel proti Besiktasu,” dodal Jano.

3. apríl 2017 | komentárov: 0 | kategória: Headline, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!