Jano: Je na čase vyhrať | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano: Je na čase vyhrať

Futbalistov Slovenska čaká v sobotu o 20.45 h druhý duel kvalifikácie o postup na MS 2018 proti Slovinsku. Na štadióne v Ľubľane by nemal chýbať v základnej zostave ani obranca Ján Ďurica.

Slováci úvodný kvalifikačný duel nešťastne prehrali na trnavskom štadióne s favoritom z Anglicka 0:1, gólom v posledných sekundách. Aj preto by bolo dobré, keby zverenci Jána Kozáka v Slovinsku bodovali. S týmto súperom však v kvalifikácii 2010 dvakrát prehrali. „Je na čase vyhrať. Toto bude úplne iný duel. Majú úplne iný tím ako vtedy, aj my sme sa zmenili. Teraz sme silnejší ako oni,“ vyhlásil pred zápasom obranca Trabzonsporu Ján Ďurica, ktorý vie, že v našom chýba viacero kľúčových hráčov pre zranenie. „Zranenia patria k futbalu, ale dúfam, že chlapci, ktorých ich nahradia majú svoju kvalitu a ukážu to aj na ihrisku.“ Ďurica v lete prestúpil do tureckého Trabzonsporu, ale klubu sa zatiaľ veľmi nedarí. „Je to iba začiatok sezóny. Áno, vstup nebol dobrý, ale taký je futbal. Dúfam, že sa to opäť zlepší,“ dodal Jano.

7. október 2016 | komentárov: 0 | kategória: Headline, Kariéra, Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!