Jano: Na zápas sa tešíme!

Futbalistov Slovenska čaká dnes o 18.00 h v Trnave úvodný duel novej kvalifikácie o postup na MS 2018 v Rusku. Tím Jána Kozáka na úvod preverí výber Anglicka. V základnej zostave nebude chýbať ani obranca Ján Ďurica.

Slováci sa na ťažký vstup do kvalifikácie pripravujú už pondelka v Senci. S výberom Anglicka v doterajších štyroch dueloch ani raz nevyhrali, naposledy sme s nimi 20. júna v základnej skupine na EURO 2016 vo Francúzsku remizovali 0:0. ,,Ten duel sa síce odohral iba nedávno, ale teraz to bude iný zápas. V našom tíme nastalo viacero zmien, ale napriek tomu ideme do zápasu s cieľom vyhrať a úspešne vstúpiť do kvalifikácie. Dôležité bude aj to, ako splníme na trávniku pokyny trénera a či budeme bojovať jeden za druhého,” povedal pred duelom skúsený obranca tureckého Trabzonsporu Ján Ďurica. Ten sa teší aj na vypredané hľadisko. “Hráme doma, budeme mať v hľadisku prevahu, tak verím, že nám diváci pomôžu. Na zápas sa všetci tešíme,” dodal Jano.


4. september 2016 | komentárov: 0 | kategória: Kariéra, Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!