Jano: O postup sa ešte popasujeme!

Futbalisti Slovenska prehrali v historicky prvom zápase na európskom šampionáte v samostatnej ére v B-skupine s Walesom 1:2. Ako hodnotil duel obranca Ján Ďurica, ktorý odohral celý zápas?

„Po zápase prevláda sklamanie. Chceli sme úspešne vstúpiť do šampionátu, získať s Walesom nejaké body, žiaľ, nepodarilo sa to. Taký je futbal a ideme ďalej, čakajú nás v skupine ešte dva ďalšie súboje s Ruskom a Anglickom,“ povedal po stretnutí s Walesom obranca Ján Ďurica.

„Veľká škoda tohto zápasu. Ukázali sme svoju silu, ale asi nám to nebolo súdené. Súper mal dve pološance a z toho dal dva góly. Spolu vyhrávame i prehrávame. Musíme sa z toho poučiť, rozobrať si Wales a už sa sústrediť na Rusko. Musíme sa nastaviť tak, že nič sa nekončí, iba začína. Všetko je to o hlavách. Hráme ešte o šesť bodov a musíme sa o ne pobiť a popasovať sa o postup zo skupiny,“ dodal Ďurica.

12. jún 2016 | komentárov: 0 | kategória: Kariéra, Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!