Ďurica: Mám za sebou skvelú jeseň | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Ďurica: Mám za sebou skvelú jeseň

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa už dva týždne pripravujú na jarnú časť sezóny. V kádri ruského klubu nechýba ani slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý zhodnotil jesennú časť a prezradil aj ambície do budúcnosti.
Lokomotiv Moskva okupuje po jesennej časti v ruskej lige výborné tretie miesto a na lídra CSKA Moskva stráca iba 5 bodov. „Pred sezónou bol cieľ bojovať v ruskej lige o popredné miesta a postúpiť ďalej zo skupinovej fáze Európskej ligy. Podarilo sa nám splniť oba ciele,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách moskovského klubu Ján Ďurica, ktorý sa v týchto dňoch nachádza s tímom na hernom sústredení v Portugalsku. „V príprave sme od polovice januára. Najskôr sme boli v Dubaji a teraz sme už v Portugalsku. Začali sme skôr, pretože už v polovici februára nás čaká dvojzápas Európskej ligy proti tureckému Fenerbahce,“ pokračoval Jano, ktorý sa teší aj z postupu slovenského tímu na júnový európsky šampionát vo Francúzsku. „Vlaňajší rok bol naozaj výborný. Navyše po operácii slabín som sa stihol vrátiť nielen do zostavy Lokomotivu, ale aj reprezentácie. Postup na EURO je skvelý, bude to premiéra pre slovenský futbal. Skupina síce nie je ľahká, ale hrateľná,“ dodal Ďurica.

2. február 2016 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!