Jano: Hlásim návrat na trávniky! | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano: Hlásim návrat na trávniky!

Futbalista Ján Ďurica sa po dlhej päťmesačnej prestávke vracia na zelené trávniky. Obranca Lokomotivu Moskva od apríla absentoval pre problémy s ľavým trieslom, ale už je v poriadku. Vo víkendovom zápase s CSKA sedel už na lavičke a tréner Slovenska Ján Kozák ho nominoval aj do reprezentácie.

Skúsený slovenský obranca sa počas sobotňajšieho zápasu 9. kola ruskej ligy objavil na lavičke Lokomotivu v súboji proti CSKA (1:1). „Päť mesiacov bez futbalu bola dlhá prestávka. Som rád, že som už v poriadku, hoci občas nohu ešte na tréningoch cítim. Som však pripravený hrať už naplno,“ vyjadril sa Ďurica, ktorý v zápase proti CSKA ešte do hry nezasiahol. „Som rád, že mužstvu sa darí v ruskej i v Európskej lige. Verím, že už cez víkend nastúpim. Trénujem naplno a teším sa už na zápasy. Po fyzickej stránke sa cítim tiež dobre,“ pokračoval slovenský reprezentant, ktorý pre zranenie vynechal posledné tri kvalifikačné zápasy slovenského výberu s Macedónskom, Španielskom i Ukrajinou. Tie najbližšie a zároveň posledné v ceste za postupom na majstrovstvá Európy do Francúzska 2016 proti Bielorusku a Luxembursku chce už stihnúť. A tréner Ján Kozák ho aj nominoval. „S trénerom sme boli pravidelne v telefonickom kontakte. Som pripravený nastúpiť, ak dostanem dôveru. Verím, že už proti Bielorusku doma urobíme posledný najťažší krok a postúpime na šampionát,“ doplnil Ďurica.

29. september 2015 | komentárov: 0 | kategória: Kariéra, Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!