Jano: O týždeň už začnem s tímom

Už od apríla chýba na zelených trávnikoch Ján Ďurica. Obranca Lokomotivu Moskva sa zranil v závere vlaňajšej sezóny a dokonca absolvoval operáciu ľavej slabiny. Pôvodne už mal byť fit, ale do plnej prípravy sa zapojí až o týždeň.

,,Lekári mi po aprílovej operácii v Helsinkách povedali, že rehabilitácia potrvá tri až štyri mesiace. Žiaľ nastali menšie komplikácie, povolila mi na slabine skrutka a liečba sa tak predĺžila o mesiac. Mal som už v polovičke augusta hrať, ” povedal na úvod Ján Ďurica, ktorý už trénuje individuálne. ,,Budúci týždeň už začnem naplno s mužstvom. Verím, že sa rýchlo dostanem do formy a začnem aj hrávať,” pokračoval Ďurica, ktorého Lokomotiv má výborný štart do nového ročníka, keď v siedmich kolách ešte neprehral a až päťkrát vyhral. ,,Verím, že v tomto trende budeme pokračovať a zbierať ďalšie body. Teraz nás čakajú náročnejší súperi.” Jano pre zranenie chýba aj v národnom tíme. Zápas proti Španielsku však pozorne sledoval a palce bude držať i dnes s Ukrajinou. ,,Verím, že chalani to proti Ukrajine zvládnu, aj keď to bude ťažký súboj. Budem to sledovať pri televízore v Moskve,” dodal Ďurica.

8. september 2015 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!