Ďurica: V auguste už chcem hrať!

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa momentálne nachádzajú na hernom sústredení v Rakúsku a vo výprave nechýba ani slovenský obranca Ján Ďurica. Ten však ešte do zápasov nenastupuje, stále si doliečuje operované ľavé trieslo.

Tretí najlepší slovenský futbalista za rok 2014 laboruje od polovice apríla, keď si v zápase ruskej ligy poranil trieslo a podrobil sa v Helsinkách aj operačnému zákroku. ,,Rehabilitácia prebehla v poriadku, teraz už trénujem individuálne. Ak pôjde všetko podľa plánu, tak v polovici augusta by som mal byť v poriadku a byť pripravený na štart nového ročníka ruskej ligy,“ povedal Ján Ďurica, ktorý sa na Slovensku dával dokopy aj pod taktovkou fyzioterapeutky Ivety Stankovej. „Ona pracuje aj s tenistkou Dominikou Cibulkovou,“ prezradil Jano, ktorý sa momentálne s moskovským klubom nachádza na sústredení v Rakúsku. „Do konca júna sme trénovali v Moskve, teraz sme v Rakúsku, kde náš tím hrá aj niekoľko zápasov,“ pokračoval Ďurica, ktorý sa už teší na nový ročník ruskej ligy. „Vlani liga pre nás nedopadla podľa predstáv, skončili sme až na 7. mieste. Ale vynahradili sme si to ziskom Ruského pohára, čím sme sa prebojovali do pohárovej Európy,“ doplnil Jano, ktorý má s Lokomotivom ešte rok platný kontrakt.

12. júl 2015 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!