Jano: Chalanom budem fandiť z tribúny

Futbalisti Slovenska odohrajú dnes o 20.45 h už šiesty kvalifikačný duel o postup na ME 2016 proti Macedónsku. Na ihrisko žilinského štadióna určite nevybehne obranca Ján Ďurica, ktorý sa zotavuje po operácii slabín. V hľadisku však chýbať nebude!

Obranca Lokomotivu Moskva si zranenie privodil začiatkom apríla v súboji ruskej ligy a následne absolvoval vo Fínsku aj operačný zákrok. ,,Už vtedy mi lekári povedali, že zápas s Macedónskom nestihnem. Doba liečba je pri slabinách tri-štyri mesiace,” vyjadril sa Jano, ktorý sa dnes večer chystá podporiť spoluhráčov. ,,Jasné, že tam budem . Fandiť budem z hľadiska. Sme jeden kolektív, tak na zápase nemôžem chýbať. Verím, že chalani to zvládnu a získame šieste víťazstvo a opäť sa ešte viac priblížime k postupu,” vyjadril sa skúsený obranca, ktorý už v utorok odlieta do Moskvy, kde sa mu s Lokomotivom začína letná príprava.

14. jún 2015 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!