Ďuricov víkend v znamení čísla 3

Úsmev na tvári nechýba v týchto dňoch obrancovi Jánovi Ďuricovi. V piatok so spoluhráčmi získal po triumfe 3:0 s Luxemburskom ďalšie cenné tri body v boji o postup na ME 2016 a v sobotu sa v ankete Futbalista roka stal tretím najlepším hráčom za rok 2014.

Futbalisti Slovenska pokračujú v spanilej jazde a nekompromisne smerujú za postupom na európsky šampionát 2016 do Francúzska. V piatok si bez väčších problémov poradili v Žiline s Luxemburskom 3:0. ,,Sme radi, že sme na trávniku potvrdili úlohu favorita. teší nás aj veľká divácka podpora,” vyjadril sa obranca moskovského Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý v úvode zápasu opečiatkovej brvno a následne útočník Adam Nemec otvoril skóre. ,,Máme to výborne rozbehnuté, ale ešte musíme získať ďalšie body, aby sme získali vytúžený postup.”

Ďurica sa usmieval aj v sobotu, keď si v žilinskom divadle prevzal cenu za tretie miesto v ankete Futbalista Slovenska. ,,Ďakujem všetkým a najmä mojej priateľke,” vyhlásil Jano, ktorý sa už v máji stane otcom.

 

30. marec 2015 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!