Ešte viac sa priblížiť k postupu | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Ešte viac sa priblížiť k postupu

Futbalistov Slovenska čaká v piatok v Žiline o 20.45 h piaty duel C-skupiny kvalifikácie o postup na ME 2016. Súperom zverencov trénera Jána Kozáka bude outsider z Luxemburska. V základnej zostave by nemal chýbať ani obranca Jána Ďurica. Čo vraví pred duelom?

Na pondelkový zraz slovenskej reprezentácie prišiel Jano z Moskvy po zápase so Saranskom, kde jeho Lokomotiv iba remizoval 0:0. „Posledné dva zápasy v ruskej lige nám nevyšli podľa predstáv. Nedali sme ani gól a získali iba bod. Verím, že v ďalších kolách už začneme bodovať,“ vyjadril sa k výkonom Lokomotivu, ale teraz sa už teší a sústredí na národné mužstvo. Slovenský tím totiž po jesennej časti vedie s 12-timi bodmi bez straty bodu našu C-skupiny a piatok v Žiline môžeme pridať ďalšie tri body k ceste za postupom na šampionát do Francúzska. „Máme to výborne rozbehnuté a treba pokračovať vo výkonoch z jesene. Všetci od nás očakávajú s Luxemburskom tri body. Sme jasným favoritom a verím, že to na trávniku aj potvrdíme a opäť sa viac priblížime k postupu,“ vyjadril sa skúsený obranca, ktorý v doterajších štyroch kvalifikačných dueloch nevynechal ani sekundu. „Verím, že do hľadiska príde čo najviac divákov a našim výkonom ich potešíme,“ dodal zadák moskovského tímu.

26. marec 2015 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!