Jano: Chceme zimovať s víťaznou náladou

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v nedeľu o 11.30 h posledné 16. kolo jesennej časti ruskej ligy na pôde Tereku Groznyj. Tím nášho Jána Ďuricu má momentálne formu a na zimnú dovolenku sa túži pobrať s víťaznou náladou.

Moskovčania po víkendovom triumfe v derby zápase so Spartakom 1:0, vydreli rovnakým spôsobom triumf v stredu aj s Uralom gólom v poslednej minúte. V kabíne tak panuje dobrá nálada. ,,Povedali sme si, že v tých posledných zápasoch potrebujeme získať, čo najviac bodov, aby sme zimovali čo najvyššie a stále mali na jar šancu bojovať nielen o titul, ale aj pohárové priečky,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,čaká nás posledný duel v Tereku, ktorý nebude ľahký, ale sme favoritom a chceme to potvrdiť,” pokračoval Jano, ktorý sa už teší na zimnú dovolenku. ,,Potrebujem oddych, už sa teším na rodinu a kamarátov,” dodal.

5. december 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!