Jano: Treba body potvrdiť s Uralom

Futbalisti Lokomotivu Moskva zdolali v nedeľu v derby zápase Spartak Moskva 1:0 a už v stredu ich čaká ďalší duel v ruskej ligy. Opäť hrajú doma, keď o 17.00 h privítajú Ural. Obranca Ján Ďurica by nemal chýbať v základnej zostave a tvrdí, že body so Spartakom treba potvrdiť.

Moskovčania pokračujú naďalej vzostupe a v zlepšenej forme, ktorú potvrdili v nedeľu v dôležitom súboji so Spartakom. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu zdolal mestského rivala 1:0. ,,Bol to ťažký zápas, ale som rád, že sme ho zvládli. Potrebujeme vyhrávať, aby sme išli v tabuľke hore. V úvode sezóny sme postrácali veľa bodov, takže je skvelé, že teraz máme formu a bodujeme,” vyjadril sa Ďurica. Jeho Lokomotiv je už na štvrtom mieste a najbližšie ho v stredu čaká doma Ural. ,,Chceme vyhrať a potvrdiť triumf so Spartakom. Do konca jesennej časti máme posledné dva súboje, v ktorých chceme získať šesť bodov, aby sme zimovali čo najvyššie,” dodal Jano.

 

2. december 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!