Jano: Víťazstvo nás ešte viac priblíži k postupu

Futbalistov Slovenska čaká v sobotu o 20.45 h posledný kvalifikačný súboj o postup na ME 2016  v tomto kalendárnom roku. Zverenci trénera Jána Kozáka nastúpia v Skopje proti Macedónsku. Víťazne naladený na tento súboj je aj obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica.

Slováci majú zatiaľ za sebou fantastický štart v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2016 vo Francúzsku. V doterajších troch zápasoch C-skupiny nestratili ani bod, keď postupne zdolali Ukrajinu (1:0), Španielsko (2:1) i Bielorusko (3:1). Už v sobotu ich čaká ďalší náročný duel na pôde Macedónska. Prvenstvo v skupine nás pasuje do jasnej pozície favorita. ,,Bude to ťažký zápas, nesmieme nič podceniť. Priznám sa, že veľmi o macedónskom futbale neviem. Videl som na videu ich posledný duel na Ukrajine a nehrali zle. Musíme opäť podať kolektívny a najmä zodpovedný výkon,” vyjadril sa reprezentačný obranca Ján Ďurica, ktorému sa v jeho moskovskom klube Lokomotive darí a dobrú náladu si priniesol aj do reprezentácie. ,,Nálada je tu výborná, máme deväť bodov a radi by sme pridali ďalšie. Víťazstvo by nás opäť viac posunulo k postupu,” dodal Jano.

14. november 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!