Trabzonspor - Genclerbirligi (liga, 4. kolo)
  • 17.09.2017 - 20:00
    Basaksehir - Trabzonspor (liga, 5. kolo)

Jano: Odohrali sme parádny druhý polčas

Futbalisti Lokomotivu Moskva zvíťazili v derby zápase 12. kola ruskej ligy nad Dinamom 4:2, pričom ešte v 57. minúte prehrávali 0:2. Obranca Ján Ďurica odohral celý zápas.

Moskovčania predviedli famóznych tridsať minút druhého polčasu, v ktorých dokázali dokonale otočiť negatívne skóre vo svoj prospech. ,,Zápas sa pre nás vôbec nevyvíjal dobre, prehrávali sme 0:1, nepremenili pokutový kop a po prestávke sme inkasovali aj druhý zásah,” začína hodnotiť duel s Dinamom slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý odohral tradične celý duel. Železničiari však odohrali svoj najlepší druhý polčas v histórii, keď za tridsať minút dokonale otočili skóre vo svoj prospech. V rozpätí od 57. do 66. minúty dokázali streliť súperovi tri góly a štvrtú gólovú poistku pridali päť minút pred koncom. ,,Ukázali sme obrovskú vnútornú silu. Túto pasáž hry sme hrali naozaj vynikajúco a všetci sme radi, že sme dokázali tento ťažký duel vyhrať. Veľmi nám to pomôže po psychickej stránke. Navyše posledné zápasy sme dokázali povyhrávať, verím, že sa znovu dostávame do formy,” dodal Ďurica.

Photo by Elena Rybakova:

3. november 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: