Jano: V derby chceme vyhrať

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v nedeľu o 11.30 h derby duel 11. kola ruskej ligy proti Spartaku Moskva na jeho novom štadióne. V základnej zostave Lokomotivu nastúpi aj náš obranca Ján Ďurica, ktorý verí, že jeho tím zaboduje naplno.

Železničiari v posledných dvoch dueloch naplno bodovali, takže nálada v kabíne pred zápasom proti Spartaku je výborná. ,,Konečne sme sa naladili na víťaznú vlnu a veríme, že aj v ťažkom zápase proti Spartaku na jeho pôde zabodujeme. Bude to veľmi náročné, hrať sa bude na novom a vypredanom štadióne, ale po psychickej stránke si teraz veríme, takže dúfam, že to dopadne dobre v náš prospech,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý by nemal chýbať v základnej zostave. ,,Dobre sa na tento súboj celý týždeň pripravujeme, musíme hrať zodpovedne a premieňať hlavne šance, aby sme uspeli,” dodal Jano.

 

25. október 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!