Jano: Máme to výborne rozbehnuté

Futbalisti Slovensko pokračujú vo fantastickom vstupe do kvalifikácie o postup na ME 2016. Po triumfe na Ukrajine, doma so Španielsko, vyhrali aj v Bielorusku 3:1 a bez straty bodu vedú C-skupinu. Celú duel odohral aj obranca Ján Ďurica.

Slováci sú zatiaľ najpríjemnejším prekvapením celej kvalifikácie. To, že zverenci trénera Jána Kozáka budú mať po troch dueloch plný bodový zisk, nerátal veru nikto. ,,Máme to výborne rozbehnuté, ale ešte nám ostáva odohrať sedem duelov. Musíme ísť krok po kroku,” povedal  Ján Ďurica. Skúsený reprezentačný obranca opäť odviedol na trávniku stopercentný výkon a po záverečnom hvizde si s celým tímom užíval zaslúžené oslavy. ,,Trošku sme si v lietadle zaspievali, veď máme aj dôvod. Nálada v tíme je výborná, cítime aj podporu fanúšikov a tieto víťazstvá sú pre celé Slovensko,” pokračoval Jano, ktorého slová pred duelom v Bielorusku sa aj do bodky naplnili. Jano po senzačnom triumfe so Španielskom 2:1 vravel, že treba sa dobre pripraviť na Bielorusov, že nás čaká ťažký súboj a to sa aj potvrdilo. Hoci sme mali počas zápasu hernú prevahu, víťazstvo sme si vystrieľali až v samom závere. ,,Teraz nás v tomto roku čaká ešte duel v Macedónsku a bola by paráda, keby sme aj v ňom zabodovali naplno,” dodal Jano.

13. október 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!