Jano: Zápas so Španielmi si treba užiť

Futbalistov Slovenska čaká vo štvrtok o 20.45 h na žilinskom štadióne zápas roka. Mužstvo Jána Kozáka privíta v kvalifikácii o postup na ME 2016 favorizované Španielsko. V zostave by nemal chýbať ani obranca Ján Ďurica.

Slováci úspešné vstúpili do nového kvalifikačného cyklu, keď v septembri vyhrali na horúcej pôde Ukrajiny 1:0 gólom Maka. Teraz ich však čaká silnejší súper – majster sveta z roku 2010 Španielsko aj s veľkými hviezdami. ,,V tomto prípade sa nejedná o tím, kde sa treba sústrediť iba na individuality, celé mužstvo súpera je kvalitné a od každého hráča bude hroziť nebezpečie. Tento zápas si treba užiť,” vyhlásil obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica, ktorý sa už od nedele pripravuje s mužstvom v Senci.  Na otázku, ako vidí šance nášho výberu proti favoritovi, odvetil: ,,Zápas sa začína za stavu 0:0. Všetko je otvorené, uvidíme ako to dopadne.” Ďurica si tesne pred príchodom na zraz stihol užiť aj krátku dovolenku v Dubaji. ,,Dostali sme v Rusku pár dní voľna, tak som s priateľkou vybehol k moru,” doplnil Jano.

7. október 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!