Po triumfe v pohári treba vyhrať aj v lige!

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa budú v nedeľňajšom zápase 9. kola snažiť zlomiť hernú krízu v ruskej lige. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu čaká na domácej pôde Amkar Perm.

Moskovčania v lige nevyhrali už šesť zápasov, náladu si ako-tak vylepšili v stredu, keď v osemfinále Ruského pohára vyhrali na pôde Sibíru Novosibirsk 3:1. ,,Potrebovali sme konečne vyhrať. Verím, že toto víťazstvo nás nakopne aj v lige, začneme konečne získavať body a v tabuľke stúpať vyššie,” vyjadril sa slovenský reprezentant Ján Ďurica, ktorý v pohári iba sedel na lavičke náhradníkov. Proti Permu by mal však nastúpiť. ,,Bude to ťažký zápas, ale musíme už vyhrať. Sme aj favoriti, verím, že to potvrdíme,” pokračoval Jano, ktorý príčiny hernej krízy vidí najmä v koncovke. ,,V posledných ligových kolách sme dali veľmi málo gólov, niekedy žiadny. Musíme využívať šance, ktoré si vytvoríme,” dodal Ďurica.

 

26. september 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!