Jano: Už treba ukončiť zlú sériu

Futbalisti Lokomotivu Moskva nastúpia v nedeľu o 11.30h na derby zápas 8. kola ruskej ligy proti CSKA Moskva. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu už nebude viesť bieloruský kouč Leonid Kučuk, ktorý na lavičke po predošlých zlých výsledkoch skončil.

Železničiari po skvelom štarte do ligy, keď v troch dueloch získali sedem bodov, následne upadli do hernej krízy. Nielenže vypadli z pohárovej Európy, v domácej lige nevyhrali posledné štyri súboje, čo stalo hlavu trénera Leonida Kučuka. ,,Vlani sme s CSKA prehrali zápas o účasť v Lige majstrov, keď sme im podľahli 0:1. Ale už na tento duel nemyslíme, je to za nami, musíme sa pozerať dopredu,” vyjadril sa slovenský reprezentant v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý veľmi dobre vie, že jeho tím už potrebuje bodovať. ,,Presne tak, sme trošku v zlej situácii, postrácali sme body, ale verím, že práve v ťažkom derby zápase to zlomíme,” dodal Jano, ktorý by nemal chýbať v základnej zostave.

19. september 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!