Jano: Potrebujeme sa naštartovať!

Futbalisti Lokomotivu Moskva po dvojtýždňovej prestávke čaká už v sobotu o 14.00 h zápas 7. kola ruskej ligy proti Saransku. V zostave určite nebude chýbať ani obranca Ján Ďurica.

Moskovčania mali dva týždne čas k tomu, aby si nacvičili rôzne varianty, ktoré by ich mali prebrať z hernej krízy. Tím Leonida Kučuka totiž posledné tri súboje nezvládol a získal v nich iba slabý bod. ,,Verím, že nám prestávka pomohla a vrátime sa ku hre, ktorú sme predvádzali v jarnej časti a v úvodných troch dueloch v tomto ročníku,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,Všetko je to iba v hlavách, musíme sa z tejto situácie dostať sami,” pokračoval Jano. Lokomotiv už v sobotu môže prelomiť čiernu sériu, keď na svojom štadióne hostí Saransk. ,,Sme favoritom, ale hostia určite budú chcieť využiť, že sa nám nedarilo v poslednom čase. Verím, že tento zápas zvládneme a psychika celého tímu pôjde hore. Potrebujeme zabodovať naplno,” dodal Ďurica.

10. september 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!