Do zápasu sme dali srdce a ochotu

Skvelý vstup do kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2016 sa podaril futbalistom Slovensko. Tím Jána Kozáka v prvom zápase C-skupiny vyhral v Kyjeve proti Ukrajine 1:0. Obranca Ján Ďurica odohral celý zápas.

Slováci boli pred zápasom odhodlaní zabodovať a dobre vstúpiť do kvalifikačných bojov. Napokon sa im to aj podarilo, keď cenný triumf vystrieľal už v 17. minúte Róbert Mak. ,,Sme veľmi šťastní, že sa nám podarilo hneď na úvod vyhrať. Tieto tri body sú veľmi dôležité pre ďalší vývoj i pohodu. Celý duel sme dodržiaval pokyny trénera, bojovali sme a dali do nášho výkonu srdce,” vyjadril sa obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica, ktorý tiež mohol streliť gól.

,,Mohol som skórovať, škoda, že som šance nepremenil, ale dôležité je, že sme vyhrali. Ukrajina síce mala šance na vyrovnanie, ale tesný náskok sme ubránili a to sa počíta.” Najbližšie čaká už v októbri slovenský tím dvojzápas proti Španielsku a Bielorusku.

9. september 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!