Jano: Verím, že na Ukrajine zabodujeme

Futbalisti Slovenska v pondelok o 20.45 h vstúpia do novej kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2016. Prvým súperom našich v C-skupine bude v Kyjeve výber Ukrajiny. V zostave trénera Jána Kozáka by nemal chýbať ani obranca Ján Ďurica.

Slováci odcestovali do dejiska zápasu v nedeľu popoludní z piešťanského letiska. Po víťaznej štvrtkovej generálke proti Malte 1:0 vládne v tíme Jána Kozáka dobrá a najmä bojovná nálada. Všetci hráči si uvedomujú, že vstup do novej kvalifikácie ME 2016 bude veľmi dôležitý. ,,Hoci hrá Ukrajina doma a isto bude mať v hľadisku obrovskú divácku podporu, myslím si, že šance na úspech sú vyrovnané. Určite je v našich silách získať v Kyjeve minimálne bod,” vyhlásil skúsený obranca Ján Ďurica. Slováci mali pred odletom menšie obavy z napätej situácie na Ukrajine, ale v zápase sa chcú sústrediť iba na futbal. ,,Keďže UEFA povolili domácim hrať na ich pôde, tak veríme, že o bezpečnosť bude stopercentne postarané. Mám v Lokomotive Moskva spoluhráča z Ukrajiny a ten ma tiež ubezpečoval, že to bude v poriadku, tak tomu verím,”dodal Ďurica. Naši futbalisti by sa v C-skupine mali práve s Ukrajinou pobiť o druhé miesto, keďže hlavným favoritom na prvenstvo sú Španieli.

 

7. september 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!