Jano: Verím, že sa z krízy po prestávke dostaneme

Futbalisti Lokomotivu sa trápia aj naďalej. Tím Jána Ďuricu cez víkend prehral v 6. kole na svojom trávniku s obhajcom titulu Zenitom Petrohrad 0:1. Jano odohral celý duel a inkasoval žltú kartu.

Moskovčania po prekvapujúcom vypadnutí z Európskej ligy s cyperským tímom Apollonom Limassol chceli zastaviť čiernu sériu proti silnému Zenitu Petrohrad. Lenže mužstvo bieloruského trénera Leonida Kučuka prehralo doma 0:1 a v lige ťahá sériu dvoch prehier a jednej remízy. ,,Dostali sme sa do hernej krízy. Proti Zenitu sme neboli horším celkom, ale hostia z jednej šance vyťažili tri body,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,Teraz je reprezentačná prestávka, takže verím, že tieto dva týždne nám pomôže a potom začneme bodovať,” vyjadril sa Jano. V klube sa už začalo aj šuškať, že by mohlo prísť k odvolaniu trénera. ,,Nejaké debaty vraj prebehli, ale verím, že vedenie trénera podrží. Vlani sme bojovali o titul, je to kvalitný kouč,” vyjadril sa Jano, ktorého teraz čakajú povinnosti v národnom tíme Slovensko. Už vo štvrtok prípravný duel v Žiline proti Malte a v pondelok prvý kvalifikačný zápas o postup na ME 2016 proti Ukrajine v Kyjeve. ,,Proti Malte to berieme vážne, chcem si urobiť pohodu pred Ukrajinou, kde by sme chceli bodovať.”

2. september 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!