Jano po vypadnutí: Sme sklamaní!

Futbalisti Lokomotivu Moskva si nezahrajú v skupinovej fáze Európskej ligy. Tím nášho obrancu Jána Ďurica prehral v domácej odvete s cyperským tímom Apollon Limassol 1:4 a s pohárom sa rozlúčil. Kde vidí príčiny neúspechu náš obranca a čo vraví na blížiaci sa nedeľňajší ligový duel proti majstrovi ruskej ligy  Zenitu Petrohrad?

Moskovčania nastupovali do domácej odvety ako favorit. Prvý duel na Cypre remizovali 1:1 a tak mali postup vo svojich rukách. Odvetu však železničiari totálne nezvládli a po prehre 1:4 predčasne skončili v pohárovej Európe. ,,Sme všetci sklamaní. Verili sme si, že doma Apollon zdoláme a postúpime do skupinovej fázy. Neviem si to vysvetliť, zlyhali sme,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý odohral celý zápas a v 16. min videl aj žltú kartu. Moskovčania po dobrom vstupe do sezóny chytili krízu, veď nevyhrali dva pohárové a dva ligové súboje v rade. ,,Je to všetko v hlavách, musíme sa dať psychicky dokopy. Verím, že už v nedeľu čiernu sériu zlomíme,” pokračoval Jano.

Lokomotiv v 6. kole ruskej ligy doma v nedeľu o 16.00 h hostí vlaňajšieho šampióna Zenit Petrohrad. ,,Vieme, že nás čaká náročný zápas, ale práve proti Zenitu by sme sa opäť mohli nakopnúť. Verím tomu, že podáme dobrý výkon a pripíšeme si do tabuľky ďalšie body.” Ďurica následne po zápase odchádza na Slovensko, kde ho čakajú povinnosti v národnom tíme.

Autorkou fotogalérie zo zápasu je Elena Rybakova.

29. august 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!