Po pohárovej remíze opäť liga

Lokomotiv má už za sebou prvý duel play-off Európskej ligy, keď remizoval na pôde cyperského tímu Apollonu Limassol 1:1. Celý duel odohral aj náš obranca Ján Ďurica, ktorý by nemal chýbať v základnej zostave ani v nedeľu v 5. kole ruskej ligy na ihrisku Kubanu Krasnodar o 17.30 h.

Moskovčania mali duel na Cypre dobre rozbehnutí, keď po polčase vyhrávali 1:0, ale v druhom dejstve dohrávali až bez dvoch vylúčených hráčov, čo domáci Apollon využil na vyrovnanie. ,,Musíme sa vyvarovať faulov a hrať disciplinovanejšie. Napriek tomu sme spokojní s remízou, pred domácou odvetou máme postup do skupinovej fázy tejto súťaže vo svojich rukách,” povedal kouč Leonid Kučuk.

Železničiari veľa času na regeneráciu síl nemajú, pretože už v nedeľu ich čaká súboj domácej ligy, kde v 5. kole cestujú na pôdu Kubanu Krasnodar. ,,Určite chceme bodovať, najlepšie by bolo vyhrať, ale nečaká nás ľahký zápas,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý odohral celý pohárový súboj a hrať bude v základe aj proti Krasnodaru.

22. august 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!