Jano: Mali sme na tri body!

Futbalisti Lokomotivu Moskva sú aj po 4. kole ruskej ligy bez prehry. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu tentoraz remizoval na pôde Rubinu Kazaň 1:1. Jano odohral celý duel a v 82. min dostal žltú kartu.

Moskovčania síce na pôde Rubinu viedli 1:0, ale ešte do prestávky domáci z penalty vyrovnali na konečných 1:1. ,,Zápas sa odohral na novom štadióne v Kazani a od úvodu to bol ťažký súboj. V prvom polčase sme si vypracovali viacero šancí, ale nepremenili sme ich. Domáci následne vyrovnali po nešťastnej penalte,” vyjadril sa slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý odohral tradične celý zápas. ,,Škoda tohto stretnutia. Boli sme lepším tímom a mali sme na tri body. Zatiaľ však môžeme byť vcelku spokojní, po štyroch kolách sme neprehrali a máme na konte osem bodov,” pokračoval Jano. Lokomotiv už vo štvrtok čaká dôležitý prvý duel play-off o postup do skupinovej fázy Európskej ligy proti cyperskému celku Apollon Limassol.

18. august 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor: