Malatyaspor - Trabzonspor (liga, 9.kolo)
  • 29.10.2017 - 19:30
    Trabzonspor - Galatasaray (liga, 10.kolo)

Lokomotiv opäť naplno bodoval

Futbalisti Lokomotivu Moskva si zapísali v novom ročníku ruskej ligy prvý triumf na domácej pôde. V 3. kole zdolali FK Rostov 2:1 a stále sú bez prehry. celý duel tradične odohral obranca Ján Ďurica.

Moskovčania nastúpili do zápasu s cieľom revanšovať sa fanúšikom za bezgólovú remízu v úvodnom súboji sezóny proti Krasnodaru. A zverenci bieloruského trénera Leonida Kučuka mali skvelý nástup, keď v priebehu prvých dvadsať minút strelili dva rýchle góly. ,,Úvod nám vyšiel a prakticky to rozhodlo o našom triumfe,” povedal Kučuk po súboji, v ktorom jeho zverenci získali druhé víťazstvo v sezóne a po troch kolách majú na konte sedem bodov. V základnej zostave sa tradične od úvodu predstavil aj slovenský reprezentačný obranca Ján Ďurica, ktorý mal v druhom polčase viac práce, keďže červenú karty videl jeho spoluhráč v defenzíve Čorluka, ale Lokomotiv napokon zápas doviedol do víťazného konca. Najbližšie čaká moskovský tím v nedeľu duel na pôde Rubinu Kazaň.

Fotogaléria zo zápasu 3. kola ruskej Premier League Lokomotiv Moskva – Rostov (2:1). Autorkou fotogalérie je Elena Rybakova.

15. august 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: