Najbližšie zápasy:

• 29.10.2017 - 19:30
    Trabzonspor - Galatasaray (liga, 10.kolo)

Ďuricov tím oskalpoval nováčika

Futbalisti Lokomotivu Moskva si pripísali prvý triumf v novom ročníku ruskej ligy. V 2. kole vyhrali na pôde nováčika Arsenalu Tula 2:0. Obranca Ján Ďurica odohral celý duel a v 37. min dostal žltú kartu.

Železničiari vstúpili do novej sezóny vcelku úspešne. Po dvoch kolách zatiaľ neokúsili trpkosť prehry a dokonca neinkasovali ani gól. Napriek tomu však nemajú plný bodový zisk, keďže v úvodnom zápase doma remizovali s Krasnodarom 0:0. Cez víkend však získali prvé víťazstvo, keď na pôde nováčika z Tuly vyhrali 2:0. ,,Do zápasu sme išli s tým, že ak podáme zodpovedný a koncentrovaný výkon, tak body by mali byť naše a to sa aj potvrdilo,” povedal slovenský zadák v službách Lokomotivu Ján Ďurica. Nováčik ešte prvý polčas odolával náporu hostí, ale po prestávke tretí tím vlaňajšej sezóny dvomi zásahmi rozhodol o zaslúženom triumfe. ,,Sme radi, že sme získali tri body, čo bolo našim cieľom. Teraz sa už sústredíme na ďalší súboj, ktorý nás čaká už vo štvrtok doma proti Rostovu,” dodal Jano, ktorý opäť odohral celý zápas a v 37. minúte inkasoval žltú kartu.

Autorkou fotogalérie je Elena Rybakova.

11. august 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: