Jano už zarezáva v Rakúsku

Futbalisti Lokomotivu Moskva už naplno zaberajú v príprave na novú sezónu. Momentálne sa nachádzajú na sústredení v rakúskom Innsbrucku, kde sa v pondelok k mužstvu pripojil aj náš obranca Ján Ďurica. 

„Mesačná dovolenka sa skončila, ubehlo to rýchlo a opäť sa ide do roboty,“ povedal s úsmevom slovenský reprezentant Ján Ďurica. Skúsený obranca sa už pondelok hlásil trénerovi Leonidovi Kučukovi v rakúskom Innsbrucku, kde sa moskovský Lokomotiv nachádza na hernom sústredení. „Dostal som pár dní voľna navyše, ale od pondelka už makám s mužstvom v Rakúsku. Pobudneme tu takmer dva týždne a absolvujeme aj prípravné zápasy,“ prezradil Ďurica, ktorý má s Lokomotivom platný kontrakt ešte na budúci ročník. Vedenie klubu má však záujem o predĺženie spolupráce so slovenským hráčom do roku 2017. „V blízkej dobe budeme rokovať o novom kontrakte, viac teraz neviem povedať,” dodal Ďurica, ktorého 1. júla čaká prvý prípravný duel proti nemeckému Mníchovu 1860.

25. jún 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!