Jano: Titul už nemáme v rukách

Futbalisti Lokomotivu Moskva prehrali v 29. kole ruskej ligy na pôde Rostovu 0:2 a sen o zisku titulu sa im rozplýva. Obranca Ján Ďurica síce odohral celý zápas, ale s obväzom na hlave, pretože utrpel dve tržné rany a celý bol od krvi.

Železničiari nastupovali do zápasu v Rostove s vedomím, že líder súťaže Zenit Petrohrad prehral doma s Dinamom Moskva 2:4. To v praxi znamenalo, že ak by vyhrali, tak sa kolo pred koncom ligy dostanú opäť na čelo tabuľky a budú mať zisk titulu vo svojich rukách. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu však stretnutie nezvládlo a po prehre 0:2 dokonca kleslo až na tretiu pozíciu.

,,Veľmi nás mrzí, že sme tento zápas prehrali. Mali sme všetko vo svojich rukách, ak by sme vyhrali, tak do posledného kola ideme z prvého miesta,“ vyjadril sa sklamaný slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý v prvom polčase po zrážke s hráčom domácich utrpel dvojnásobnú tržnú ranu na hlave. ,,Lekári mi nevedeli zastaviť krvácanie, krv som mal všade. Až neskôr zistili, že mám dve tržné rany a napokon ma dokázali ošetriť, aby som sa mohol nazad vrátiť do hry,“ opisuje zranenie obranca Lokomotivu.

,,Viac ako rozbitá hlava ma mrzí, že sme zaváhali nevhodný čas. Teraz už titul nemáme vo svojich rukách. Musíme sa v poslednom kole spoliehať, že Petrohrad zaváha a my navyše musíme vyhrať na pôde CSKA Moskva. V tomto zápase nám pôjde navyše aj o miestenku v Lige majstrov,“ dodal Jano.

12. máj 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!