Trabzonspor - Genclerbirligi (liga, 4. kolo)
  • 17.09.2017 - 20:00
    Basaksehir - Trabzonspor (liga, 5. kolo)

Stále sme v hre o titul

O majstrovi sa nerozhodlo. Futbalisti Lokomotivu remizovali v 28. kole ruskej ligy s lídrom súťaže Zenitom Petrohrad 1:1. Celý zápas opäť odohral obranca Ján Ďurica.

Domáci pred vypredaným hľadiskom nastupovali s cieľom získať tri body a vystriedať Petrohrad na čele tabuľky. Hostia však v prvom polčase boli lepší a do kabín išli aj s jednogólovým náskokom. Po prestávke sa tím Jána Ďuricu snažil skóre zvrátiť vo svoj prospech, ale napokon sa Lokomotivu podarilo iba vyrovnať. ,,Bol to vyrovnaný zápas, v závere sme mali menšiu prevahu, ale víťazný gól sme už nedali. Stále je všetko otvorené,” povedal kouč Lokomotivu Leonid Kučuk. Moskovčania majú po remíze stále na Zenit stratu jedného bodu. ,,O titule sa bude rozhodovať až do posledného kola. Stále sme v hre. Teraz nás čakajú dva zápasy na pôde súpera, musíme sa dobre na záver pripraviť,” povedal slovenský reprezentant Ján Ďurica. Okrem jeho klubu a Zenitu bojuje o ruský titul aj CSKA Moskva, ktorý stráca na Lokomotiv bod a Petrohrad dva. Práve s CSKA hrajú železničiari posledný duel sezóny, kde môže súperiť nielen o titul, ale aj priamy boj o miestenku v Lige majstrov.

4. máj 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: