Jano: So Zenitom ide o veľa!

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v nedeľu o 11.30 h zápas roka. Na domácej pôde privítajú Zenit Petrohrad, na ktorého tri kolá pred koncom ligy strácajú v boji o titul bod. Na zápas sa už teší aj obranca Ján Ďurica.

Zápas o ruský majstrovský titul je vypredaný a slovenský obranca v službách Lokomotivu sa ho už nevie dočkať. ,,Tento zápas môže veľa napovedať, pretože do konca ligy ostávajú tri kolá a na Zenit strácame bod. Nálada v kabíne je výborná, všetko máme vo svojich rukách a hlavne si treba tento duel užiť a nepripúšťať si žiadnu paniku,” vyhlásil slovenský reprezentant Ján Ďurica. Hráči Lokomotivu si uvedomujú silu súpera, v ktorých posledných kolách vyhráva jeden zápas za druhým. ,,Majú dobré mužstvo, najmä silu v ofenzíve, kde majú Keržakova, Dannyho či Hulka. Ale netreba zabúdať, že aj Lokomotiv je silný, sme v hernej pohode a veríme si. Už sa na toto stretnutie veľmi teším, bude to zaujímavý duel aj pre fanúšikov. Určite bude vypredané,” pokračoval Jano, ktorý má v tíme Zenitu aj reprezentačného spoluhráča Tomáša Hubočana. ,,On posledné zápasy nehral, ale určite po súboji prehodíme spolu pár slov,” dodal Jano, ktorý priznal, že žiadne hecovačky medzi ním a Hubočanom pred stretnutím neprebehli.

1. máj 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!