Trabzonspor - Genclerbirligi (liga, 4. kolo)
  • 17.09.2017 - 20:00
    Basaksehir - Trabzonspor (liga, 5. kolo)

Jano: Stálo pri nás aj šťastie

Ďalšie tri body do tabuľky ruskej ligy si pripísali futbalisti Lokomotivu Moskva. V 27. kole vyhrali na pôde FK Krasnodar 3:1. Celý duel odohral aj náš obranca Ján Ďurica.

Moskovčania tri kolá pred koncom ligy stále dýchajú na chrbát vedúcemu Zenitu Petrohrad, na ktorý strácajú jeden bod. Proti Krasnodaru mali skvelý nástup, keď už v 6. minúte vyhrávali. Domáci však vyrovnali a v nadstavenom čase prvého polčasu nepremenil Ďuricov spoluhráč Samedov pokutový kop. Všetko nasvedčovalo, že Lokomotiv stratí dva body a smutným hrdinom sa stane práve Samedov. Ten však v 92. minúte strelil víťazný gól moskovského klubu a následne pridali železničiari ešte jeden zásah. ,,Stálo pri nás aj šťastie. To sa od nás v predošlých dueloch odklonilo, ale teraz sme ho mali a vyhrali sme. Tento triumf je veľmi, veľmi dôležitý. Zápas bol vyrovnaný, na tribúnach bola skvelá kulisa a som rád, že sme ho napokon zvládli,” vyjadril sa slovenský obranca v drese Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý opäť odohral celý duel.

Moskovčanov najbližšie čaká doma súboj práve proti vedúcemu Petrohradu. ,,Už ide do tuhého, tento zápas síce ešte o titule nerozhodne, ale veľa napovie. Musíme si ho užiť, nerobiť žiadnu paniku a hrať svoju hru. Bude to vrchol celej sezóny a už sa na zápas teším,” dodal Ďurica.

28. apríl 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor: