Začína sa veľká bitka o titul | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Začína sa veľká bitka o titul

Do konca ruskej ligy ostávajú už iba štyri kolá. V hre o titul je aj tím nášho obrancu Jána Ďuricu Lokomotiv Moskva. Najbližšie ich v sobotu o 17.00 h čaká duel na trávniku FK Krasnodar.

Železničiari strácajú štyri kolá pred koncom na lídra súťaže Zenit Petrohrad iba bod. V posledných štyroch kolách hrajú trikrát vonku a doma privítajú práve Petrohrad. Bitka o majstrovský titul tak ide do tuhého. ,,V týchto posledných zápasoch sa rozhodne o všetkom. Vôbec sa nestresujeme, veríme si a ideme postupne krok za krokom za svojim cieľom,” vyjadril sa slovenský obranca v Službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý v tomto ročníku odohral všetkých 25 duelov a nechýbal ani sekundu. ,,Som rád, že mám trénerovi dôveru,” pokračoval Jano, ktorý si uvedomuje, že posledné súboje budú náročné. ,,O titul sa okrem nás a Zenitu ešte bude chcieť pobiť aj CSKA, s oboma súpermi hráme, takže máme to vo vlastných rukách. Zenit máme navyše doma,” dodal Ďurica.

 

24. apríl 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!