Lokomotiv spasil Pavľučenko

Futbalisti Lokomotivu Moskva si pripísali do tabuľky ďalšie cenné body. V 26. kole ruskej ligy doma zdolali 2:1 Terek Groznyj. Náš obranca Ján Ďurica opäť odohral celý zápas.

Moskovčania majú za sebou ďalší veľmi náročný duel. Proti Tereku Groznyj boli favoritom, ale na trávniku sa dve tretiny zápasu trápili. Po polčase dokonca prehrávali 0:1, ale napokon duel vďaka veľkej bojovnosti zvrátili, keď sa v posledných dvadsiatich minútach dvakrát presadil ruský reprezentačný útočník Roman Pavľučenko. ,,Hráči ukázali veľký charakter. Aj za nepriaznivého stavu sme si verili a napokon duel vyhrali,” povedal kouč Leonid Kučuk, ktorý dal znovu od začiatku zápasu dôveru nášmu obrancovi Jánovi Ďuricovi. Lokomotiv je štyri kolá pred koncom ligy na druhej priečke, keď na vedúci Zenit Petrohrad stráca iba bod. ,,O všetkom sa rozhodne v posledných kolách, v ktorých hráme najskôr doma so Zenitom a potom na CSKA. Všetko je otvorené,” povedal slovenský obranca Ján Ďurica.

Autorkou fotogalérie je Elena Rybakova.

20. apríl 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: