Ján Ďurica – duša ruská

Slovenský futbalista Ján Ďurica odohral 100. zápas v drese Lokomotivu Moskva. Jeho tím však v zápase 25. kola iba remizoval s Machačkalou 0:0 a stratil vedúcu pozíciu.

Moskovčania nastupovali do súboja proti poslednej Machačkale v pozícii jasného favorita, ale na trávniku to nepotvrdili. ,,Mali sme tento duel vyhrať. Počas súboja sme si vypracovali tri-štyri tutovky, ale gólman hostí nás vychytal. Súper hral dobre, najmä výborne bránil a nedokázali sme streliť gól,” zhodnotil duel náš obranca v drese domácich Ján Ďurica, ktorý tradične nastúpil v základnej zostave a absolvoval už 100. zápas v drese Lokomotivu.

,,Som šťastný, že toľko zápasom mám na svojom konte, škoda, že sme nevyhrali. Ďakujem fanúšikom, ktorý mi pripravili pekný nápis. Napísali moje meno Ján Ďurica a pridali v azbuke aj nápis Duša ruská,” pokračoval Jano, ktorý v posledných kolách očakáva tuhý boj o titul. ,,Teraz strácame na vedúci Petrohrad bod, ale hráme s nimi ešte doma. Stále si veríme, musíme si urobiť pohodu a ísť za svojim cieľom,” dodal Jano.

14. apríl 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!