Jana čaká už stý zápas!

Slovenský futbalista v drese Lokomotivu Moskva Ján Ďurica odohrá v nedeľu o 11.30 h v súboji 25. kola ruskej ligy proti Anži Machačkala už stý duel v drese svojho mužstva. Ako darček si želá tri body do tabuľky.

Lokomotiv bude v súboji proti Machačkale jasným favoritom, keďže súper je na poslednom mieste ruskej ligy. ,,Nerozhoduje postavenie v tabuľke, ale výkon na ihrisku. Machačkala v minulom kole deklasovala Dinamo Moskva 4:0, čo bolo veľké prekvapenie, takže súpera nemôžeme podceniť. Ak však budeme hrať ako doteraz, pristúpime k zápasu zodpovedne, tak verím, že tri body ostanú doma,” vyjadril sa Ďurica, ktorého mužstvo ide krok po kroku za titulom. ,,Ešte nás čaká šesť súbojov. Rozhodovať sa bude asi v posledných kolách, keď hráme doma s Petrohradom, ale všetko máme vo svojich rukách,” pokračoval Jano, ktorý proti Anži odohrá už stý duel v drese Lokomotivu. ,,Ani som o tom nevedel. Je to krásne číslo a dúfam, že zápas oslávim víťazstvom,” povedal slovenský reprezentant, ktorý v tomto ročníku zatiaľ nevynechal na trávniku ani sekundu. ,,Som rád, že tréner mi verí a snažím sa mu jeho dôveru odplatiť,” dodal.

10. apríl 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!