Malatyaspor - Trabzonspor (liga, 9.kolo)
  • 29.10.2017 - 19:30
    Trabzonspor - Galatasaray (liga, 10.kolo)

Lokomotiv sfúkol Novgorod

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa vrátili na čelo ruskej ligy. V domácom zápase 24. kola zdolali Nižný Novgorod 3:0. Obranca Ján Ďurica odohral celý duel.

Železničiari absolvovali na svojom trávniku zápas až v pondelkovej dohrávke. Od úvodu na ihrisku dominovali a súper z Novgorodu im cestu za tromi bodmi uľahčil, keď už v 25. minúte inkasoval červenú kartu Polczak. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu, ktorý opäť odohral celé stretnutie a zatiaľ v tomto ročníku nevynechal na trávniku ani sekundu, sa ujal vedenia po polhodine hry zásluhou premenenej jedenástky Samedova.

,,Od začiatku sme hru kontrolovali, hráči splnili pokyny a zaslúžene sme vyhrali,” boli slová bieloruského trénera Leonida Kučuka. Lokomotiv hneď po prestávke zvýšil svoj náskok Maiconom a v závere zápasu strelil tretí gól N’Doye. Moskovčania sa tak znovu vrátili na čelo tabuľky, kde majú šesť duelov pred koncom ruskej ligy bodový náskok pred Zenitom Petrohrad. ,,Ideme krok za krokom za svojim cieľom a tým je titul. Cítime sa v hernej i psychickej pohode, nervóznejší musia byť naši súperi,” vyhlásil slovenský futbalista Ján Ďurica. Najbližšie čaká jeho tím opäť duel na vlastnom štadióne proti Anži Machačkala.

Fotogalériu zo zápasu Lokomotiv – Novgorod poskytla Elena Rybakova.

8. apríl 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: