Jano: Nervóznejší musia byť súperi

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v pondelok o 17.00 h duel 24. kola ruskej ligy na domácej pôde proti Volge Nižný Novgorod. V zostave by nemal chýbať ani náš obranca Ján Ďurica, ktorý očakáva tri body.

Moskovský klub po predchádzajúcej remíze doma so Spartakom Moskva 0:0, potrebuje v tomto súboji vyhrať, aby si tím nášho reprezentačného obrancu Jána Ďuricu udržal vedúce postavenie. Železničiari totiž vedú tabuľku už iba o bod pred Zenitom Petrohrad. Cítiť v kabíne Lokomotivu nervozitu? ,,Nie, vôbec. To mužstvá, ktoré nás naháňajú musia byť nervóznejšie. My ideme od zápasu k zápasu za svojim cieľom. Teraz sa naplno sústredíme na súboj proti Volge. Hráme doma, sme favoritom a verím, že to na trávniku aj potvrdíme,” vyjadrila sa defenzívna opora moskovského celku Ján Ďurica, ktorý by tradične mal nastúpiť v základnej zostave. V tomto ročníku doposiaľ nevynechal na trávniku ani sekundu. ,,Určite nás nečaká ľahký zápas, hostia sa budú snažiť prekvapiť, ale ak podáme stabilný výkon, tri body by mali ostať v našich rukách,” dodal Ďurica.

 

4. apríl 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!