Lokomotiv vedie už iba o bod

Futbalisti Lokomotivu Moskva sú v jarnej časti naďalej bez prehry. V nedeľu v derby zápase 23. kola remizovali doma so Spartakom 0:0 a na čele tabuľky už majú iba jednobodový náskok pred Petrohradom. Obranca Ján Ďurica odohral tradične celý duel.

Železničiari pred plným hľadisko (28 800 divákov) nastupovali do súboja so Spartakom s cieľom yvhrať a udržať si na čele tabuľky minimálne trojbodový náskok pred Zenitom Petrohrad. Vo vyrovnanom súboji sa však hráči domácich, rovnako ako aj súper, nepresadili a diváci tak nevideli ani jeden gól. ,,Bol to zápas o jednom góle. Obe mužstvá mali nejaké šance, ale napokon sa zrodila remíza. Máme síce iba bod, ale aj tak môžeme byť spokojní, stále sme na čele ligy,” vyjadril sa bieloruský kouč na lavičke Lokomotivu Leonid Kučuk. Ten dal tradične od úvodu zápasu dôveru v obrane aj nášmu reprezentantovi Jánovi Ďuricovi. ,,Všetko máme vo svojich rukách, hráme teraz ešte dva zápasy doma, takže nie je dôvod na paniku,” vyjadril sa Ďurica, ktorý má na svojom konte v drese ruského klubu už 98. štartov. Najbližšie čaká cez víkend Lokomotiv doma súboj proti Nižnému Novgorogu.

31. marec 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!