Jano: So Spartakom to bude fuška

Už v nedeľu o 11.30 h nastúpia futbalisti Lokomotivu Moskva na derby súboj 23. kola ruskej ligy proti Spartaku. Obranca Ján Ďurica očakáva ťažký súboj, ale s víťazným koncom.

Železničiari vstupujú do tohto súboja, ako mierny favorit, keďže sú lídrom ruskej ligy a pred Spartakom majú v tabuľke sedembodový náskok. ,,Bude to náročný zápas. Spartak v týždni vymenil trénera a určite sa jeho hráči budú snažiť ukázať,” vyjadril sa na úvod slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý by nemal chýbať v základnej zostave svojho mužstva. ,,O tento duel je obrovský záujem aj zo strany fanúšikov. Lístky už sú vypredané, takže bude plné hľadisko,” pokračoval Jano, ktorý si uvedomuje, že ak chce Lokomotiv získať titul, tak potrebujeme doma zdolať aj Spartak. ,,Treba hrať trpezlivo, koncentrovane a hlavne premieňať šance. Verím, že derby stretnutie zvládneme a získame ďalšie cenné body v ceste za titulom,” dodal Jano.

28. marec 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!