Jano: Chceme povinné tri body

Futbalisti Lokomotivu Moskva nastúpia v sobotu o 13.30 h na duel 22. kola ruskej ligy proti nováčikovi z Uralu. Tím Jána Ďuricu je jasným favoritom a nič iné ako tri body si nepripúšťa.

Moskovčania, ktorí majú na čele tabuľky trojbodový náskok, si po bezgólovej remíze v minulom kole na pôde Permu nepripúšťajú ďalšie zaváhanie. Veľmi dobre si uvedomujú, že ak chcú získať majstrovský titul, musia zápasy, akým je ten najbližší proti nováčikovi z Uralu, bezpodmienečne vyhrať. ,,Sme jasným favoritom, veď oni sú v tabuľke na konci, takže vieme, že potrebujeme získať povinné tri body. Ale nebude to ľahké, takéto zápasy sú niekedy najhoršie, keď musíte vyhrať a súper nemá proti vám čo stratiť, naopak môže iba prekvapiť,” vyjadril sa pred stretnutím slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,Máme však skúsené mužstvo, ideme za svojim cieľom a verím, že zabodujeme naplno,” doplnil Jano, ktorý by tradične nemal chýbať v základnej zostave svojho tímu.

21. marec 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!