Jano o remíze s Permom: Zaslúžené

Hoci futbalisti Lokomotivu Moskva v 21. kole nevyhrali, napriek tomu zvýšili náskok na čele tabuľky. Tím nášho Jána Ďuricu po remíze 0:0 na pôde Permu má pred Petrohradom tri body k dobru.

Moskovčania vstupovali do súboja, ako jasný favorit s cieľom získať ďalšie tri body v ceste za ziskom titulu. Z ihriska Permu však odchádzali iba s bodovým úlovkom po bezgólovej remíze 0:0. ,,Myslím si, že výsledok je zaslúžený. Bol to remízový zápas, ani jedno mužstvo si nevypracovalo tutové šance. Hoci sme sa snažili v Perme vyhrať, domáci predviedli dobrý výkon, pozorne bránili, takže deľba bodov je spravodlivá,” zhodnotil duel 21. kola ruskej ligy slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Železničiari síce stratili dva body, ale napriek tomu boli po stretnutí spokojní. ,,Petrohrad opäť zaváhal, teraz dokonca prehral, takže sme náskok na čele tabuľky zvýšili na tri body. Momentálne nás čakajú štyri zápasy na domácej pôde, takže už sa sústredíme na ten najbližší proti Uralu,” dodal Jano, ktorý proti Permu opäť odohral celý duel.

 

17. marec 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!