V Perme chcú ďalšie tri body

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v nedeľu o 10.30 h náročný duel 21. kola na pôde Permu. Tím nášho Jána Ďuricu si však verí a aj v tomto súboji túži získať všetky tri body.

Moskovčania úspešne vstúpili do jarnej časti ruskej ligy, keď doma zdolali Samaru 2:1 a na čele tabuľky si vytvorili dvojbodový náskok. ,,Máme veľkú motiváciu získať titul a ideme jasne za svojim cieľom,” vyhlásil slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý proti Samare odohral celé stretnutie. ,,Tento duel je už za nami, teraz sa musíme už sústrediť na Perm,” pokračoval Jano. Železničiari na jeseň svojho najbližšieho protivníka doma jasne zdolali 4:0 a aj na ich pôde budú jasným favoritom. ,,Teraz budeme prakticky v každom stretnutí favoritom, keďže vedieme ligu. Určite nás však nečaká jednoduchý súboj. Musíme sa na Perm dobre pripraviť, hrať od úvodu zodpovedne a premieňať šance. Potom verím, že získame ďalšie tri cenné body,” dodal Ďurica.

13. marec 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!