Jano: Štart do jarnej časti sme zvládli

Víťazný vstup do jarnej časti. Ten už majú za sebou futbalisti Lokomotivu Moskva, ktorí v 20. kole ruskej ligy doma zdolali Samaru 2:1. Obranca Jano Ďurica odohral tradične celý duel.

Moskovčania vstupovali do zápasu s vedomím, že ich najväčší konkurent v boji o titul Zenit Petrohrad iba remizoval s Tomskom a tak mali motiváciu navyše. Zverenci trénera Kučuka už v prvom polčase strelili gól, keď sa presadil N’Doye a po prestávke  pridal víťaznú poistku Ozdojev. Hoci Samara ešte v závere znížila, tri body ostali v rukách Lokomotivu.

,,Sme radi, že sme prvý zápas jarnej časti úspešne zvládli a máme na konte ďalšie tri body,” vyjadril sa po súboji slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,Zápas nebol vôbec jednoduchý, ale rozhodla naša bojovnosť a výborná koncentrácia. A samozrejme aj väčšia kvalita,” pokračoval Jano, ktorý opäť odohral celý duel. ,,Teraz sa musíme už pripraviť dobre na ďalší súboj, ktorý nás čaká v Perme,” dodal Ďurica.

Za fotogalériu zo zápasu ďakujeme Elene Rybakovej! :)

11. marec 2014 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: